Aktualności

 

 

1 Niedziela Adwentu 28.11.2021  

 

  1. Rozpoczęliśmy adwent - czas przygotowania do Bożego Narodzenia. Zapraszam na msze św. roratnie ku czci Matki Bożej, w tym tygodniu  w poniedziałek i w środę o godz. 17.00. Dzieci przyniosą lampiony i serduszka z dobrymi uczynkami, które ozdobią choinki w kościele.
  2. Bardzo dziękuję mieszkańcom  Orłowa - druga droga do Więcławic od rodz. Kolczyńskich do rodz. Wierzbickich  za posprzątanie kościoła. Zebrane pieniądze na kwiaty zostały przekazane na potrzeby kościoła.  Anonimowej ofiarodawczyni dziękuję za zrobienie wieńca adwentowego i ofiarowanie go do kościoła. Bóg zapłać!   W przyszłym tygodniu zapraszam mieszkańców Orłowa  -  droga w kierunku Ściborza od rodz. Przybyszewskich, Rakowskich i Tarsalewskich do końca Orłowa. W Adwencie nie przyozdabiamy ołtarzy kwiatami! 
  3. W pierwszy piątek miesiąca,  3 grudnia o godz. 9.00 udam się do chorych, będzie to już ostatnia wizyta przed świętami.  O godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu - koronka do Miłosierdzia Bożego, różaniec według Papieskiej Intencji Misyjnej na grudzień i Litania do NSPJ. Okazja do spowiedzi św. w czasie adoracji i różańca.
  4. W zakrystii i na plebanii są do nabycia świece jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom - duże po 15 zł i małe po 7 zł. Są także opłatki  wigilijne.                                                                  
  5. Przypominam, że ogłoszenia parafialne są na stronie internetowej naszej parafii - www.parafiaorlowo.pl